Akcenta

Akcenta
AKCENTA CZ je platební instituce, která už od roku 1997 realizuje pro firmy a podnikatele zahraniční platební styk a devizové operace, jako je směna měn a zajištění proti kurzovému riziku. AKCENTA působí aktivně už na šesti trzích Evropy a její výhody, tedy rychlost, profesionalitu, spolehlivost a nejlepší směnné kurzy už vyzkoušelo přes 45 tisíc klientů i z řad vrcholových sportovců.

Jan Vlček z AKCENTA

1

Proč jste se rozhodli pro spolupráci s projektem Athletes PRO (proč Vám dává tento projekt smysl)?

Našimi klienty je řada vrcholových sportovců, protože vědí, že jim umíme pomoc jak během jejich sportovní kariéry, tak po jejím ukončení, kdy se velmi často pouštějí na dráhu byznysu. Právě přechod z aktivní sportovní kariéry je pro sportovce častokrát dalším klíčovým bodem v jejich životě. O jejich úspěchu či neúspěchu totiž začnou rozhodovat jiné věci než jen kvalita tréninku. Pokud je vrcholový sportovec na tuto změnu dopředu připraven, nemusí být překvapen. Athletes PRO takovou „přípravu“ nabízí, proto dává jednoznačně smysl.


2

Jaký je Váš vztah ke dvou pro projekt klíčovým oblastem - sportu a k vzdělávání?

Sport je disciplína, cílevědomost, rychlost, koncentrace na výkon a především potom férovost. To jsou všechno hodnoty, které AKCENTA vyznává a promítá do svých služeb. I proto podporujeme řadu sportovců a sportovních klubů.