Služby

Potřebujete pomoc v některé z následujících oblastí? Neváhejte se nám ozvat a my Vás napojíme na někoho z našich spolehlivých partnerů. Pokud máte zaplacené naše členství, tak dokonce máte konzultace u vybraných partnerů zdarma.

Pomoc v podnikání
Potřebujete pomoc s nastartováním nebo rozvojem svého podnikání? Sdílené know-how, mentoring, konkrétní tipy a návody, to vše u našeho partnera Sport & Podnikání.
Právnické služby
Nejraději bychom asi tento typ pomoci vyhledávali co nejmíň. Ale chtě nechtě na to někdy dojde. Potřebujete pomoc či poradit s něčím v oblasti práva? Od toho je tu náš partner BNT.
Daňové poradenství
Víme, jak je to s placením daní, vyhnout se mu nedá, ale občas je dobré vyhnout se tomu, abychom se tím museli sami příliš zabývat. Ale je na to potřeba někoho, kdo tomu rozumí a na koho je spoleh. Proto jsme Vám sehnali spolehlivého parťáka v oblasti daňového poradenství - ASB group.
Pojištění
Nejvíce ho chceme, až když už bychom ho ho potřebovali využít. A často ani nevíme, kde a proč a na co. Jde tu o pojištění. Proto zbytečně neotálejte a zajistěte si pocit bezpečí u všech Vašich záležitostí. Naši parťáci přes pojištění Collegas Vám se vším spolehlivě pomůžou.
Auta
Potřebujete si koupit nový vůz, nebo se naopak zbavit toho stávajícího? Pomůžeme Vám zařídit vše potřebné. Od výkupu vašeho vozu po uzavření smlouvy na operativní leasing nebo koupi nového vozu.
Vzdělávání
Hledáte rozumnou možnost, jak skloubit sport a studium na úrovni. Máme pro Vás osvědčené instituce, kde neuslyšíte pokyn, ať si vyberete mezi vrcholovým sportem a studiem.