BNT

BNT
Mezinárodní advokátní kancelář bnt attorneys in CEE je jednou z vůdčích kanceláří se specializací na obchodní právo ve střední a východní Evropě. Kromě České republiky působí také v dalších 9 zemích a její mezinárodní tým tvoří v současné době více než 40 odborníků. Ti poskytují právní, účetní a daňové poradenství jak domácím klientům, tak zahraničním investorům.

TOMÁŠ BĚHOUNEK Z BNT

1

Proč jste se rozhodli pro spolupráci s projektem Athletes PRO (proč vám dává tento projekt smysl)?

Sportovci, zejména pak ti vrcholoví, se díky své vůli a dosaženým výsledkům často stávají vzorem pro mladé generace. Během své kariéry se přitom soustředí hlavně na své sportovní výkony a některé věci nechávají na vedlejší koleji. Je proto dobře, že vzniká projekt, který jim pomůže se záležitostmi mimo jejich obor ať už v průběhu nebo po skončení jejich aktivního sportovního života. My si velmi vážíme každého, kdo je ochotný pro úspěch udělat víc než ostatní. Proto jsme se spojili s projektem Athletes PRO a jsme připraveni sportovcům nabídnout stejně skvělé služby, jako jsou či byly jejich výkony.


2

Jaký je Váš vztah ke dvou pro projekt klíčovým oblastem - sportu a k vzdělávání?

Sport patří do života naší advokátní kanceláře. Již několik let se účastníme projektu Do práce na kole a v rámci firemních aktivit pak vyrážíme například na hory, na vodu a máme za sebou také Vánoce na ledě. 

Co se týče vzdělání, člověk se učí celý život, a v našem oboru to není jiné. I proto velmi úzce spolupracujeme se studentskou organizací ELSA, abychom mohli studentům předávat informace z praxe již během jejich života na vysoké škole. Nezapomínáme ani na naše zaměstnance, pro které každý rok organizujeme série školení na podporu jejich odbornosti.