Sassy Group

Sassy Group
Sassy Group s.r.o. je kreativní on-line agentura, která se zabývá tvorbou webových stránek, individuálních systémů, kreativních návrhů firemní identity a kampaní. Na trhu působí od roku 2012 a mezi největší úspěchy patří vítězství v soutěži WEBTOP100 za nejlepší web v oboru Automotive. Mezi klienty patří významní prodejci automobilů v ČR a SR, sportovní kluby ale i menší společnosti, které se chtějí odlišit.

Lukáš Bohata ze Sassy Group

1

Proč jste se rozhodli pro spolupráci s projektem Athletes PRO (proč Vám dává tento projekt smysl)?

Rádi realizujeme projekty, které dávají smysl. Práce nás musí především bavit a stejné nastavení mají i lidé z projektu Athletes PRO. Máme rádi projekty, které se nebojí jít vlastní cestou namísto kopírování ostatních. Z těchto důvodů nás spolupráce okamžitě lákala a jsme rádi že můžeme být u toho když vzniká nový ambiciózní projekt.


2

Jaký je Váš vztah ke dvou pro projekt klíčovým oblastem - sportu a k vzdělávání?

V našem oboru je pravidelné vzdělávání zcela klíčové, protože doba je stále rychlejší a technologický posun je obrovský. Proto si uvědomujeme že touha po nových informacích, jiných pohledech na věc a uvědomění si, že se stále můžeme učit, je cesta k úspěchu. Ke sportu máme velmi kladný vztah, vždy jsme vyhledávali spolupráci ve sportovním odvětví a máme v něm za sebou již několik úspěšných projektů. Sport se nám také líbí z toho důvodu, že vítěz je jen jeden a nedostatečná příprava se ukáže rychleji než v jiných oborech.